DLACZEGO MY?

9 powodów, dla których warto nawiązać z nami współpracę

 

 

Wiemy, jak ważne jest „mieć wybór”, dlatego staramy się, aby nasi klienci mieli dostęp do jak najlepszych produktów. Dbamy, by towar, który od nas otrzymujecie był dopasowany do waszych potrzeb pod każdym względem. Nowoczesne rozwiązania, funkcjonalność oraz optymalne koszty to nasze priorytety. Wybieraj spośród wielu unikatowych opakowań, maszyn i znajdź te, które będą najlepsze dla Ciebie. Wesprzemy Cię na każdym etapie realizacji zamówienia.

Oferujemy pomoc przy wyborze maszyn i urządzeń pakujących. Dobierzemy właściwą maszynę, zamontujemy, przeszkolimy personel i będziemy czuwać nad jej działaniem. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Prowadzimy sprzedaż części zamiennych abyś nie musiał martwić się o ciągłość produkcji. W przypadku serwisu czy naprawy, które wymagają czasu oferujemy maszyny zastępcze lub inne rozwiązania.

doswiadczenie

W branży opakowań działamy od 1991 roku. Aktualnie jesteśmy czołowym dostawcą, dystrybutorem, importerem wielu rozwiązań pozwalających zapakować każdy produkt spożywczy gwarantując także dostawę odpowiednich maszyn. Zajmujemy się produkcją pojemników i misek z polipropylenu zapewniając profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego opakowania. Można skorzystać z naszej gotowej oferty lub zainwestować w indywidualne rozwiązania.

 

Jakość

Cenimy oryginalne rozwiązania, dlatego dokładamy wielu starań, aby nasz asortyment był wyjątkowy i konkurencyjny. Każdy produkt z naszej oferty to połączenie doświadczenia, pasji, pomysłu i wysokiej jakości. W każdej chwili możesz umówić się na spotkanie z naszym przedstawicielem, odwiedzić naszą firmę, aby poznać zaplecze produktowe i przetestować oferowane przez nas opakowania, maszyny czy folie do zgrzewu.

 

 

Narzędzia online

Nieustannie udoskonalamy nasze działania przywiązując dużą wagę do narzędzi online. Stąd pomysł na nową stronę, jej wersję mobilną oraz sklep online metroo.pl. Wszystko po to, abyś z łatwością mógł z nich korzystać – zawsze kiedy masz na to ochotę. Zapewniamy stabilność działania naszych stron, intuicyjny interfejs oraz bezpieczeństwo transakcji. Nad rozwojem naszych platform czuwają specjaliści IT.

 

Rozwój

Inwestujemy w swój rozwój, ponieważ wiedza to narzędzie, dzięki któremu zdobywamy Wasze zaufanie. Kilka razy w roku bierzemy udział w wielu targach branżowych zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Tworzymy innowacyjne marki takie jak metro-catering-system czy me.Organic, poszukujemy nowych rozwiązań, aby sprostać aktualnym trendom i tworzyć ofertę szytą na miarę Waszych potrzeb.

dlaczego marka

Poszerzamy horyzonty stale się rozwijając. Jako jedyni w kraju posiadamy tak szeroką ofertę współpracując z najlepszymi na świecie dostawcami maszyn i opakowań. Nasze produkty obecne są w wielu krajach Europy: Anglii, Niemczech, Francji, Austrii, Włoszech, Szkocji, na Litwie, Łotwie, Białorusi, Ukrainie, Czechach, Słowacji, a także w USA i na Bliskim Wschodzie. Działalność na międzynarodowym rynku to nowe doświadczenia, którymi się z Wami chętnie dzielimy.

Bezpośredni kontakt

Dla naszych handlowców kontakt z klientami to czysta przyjemność. Zaangażowanie i pasja wkładane w pracę owocują doskonałymi relacjami i długofalową współpracą. Masz wątpliwości? Szczegółowe pytania? Chcesz porozmawiać o naszych produktach? Zapewnimy Ci kontakt z najbardziej kompetentnymi i doświadczonymi osobami, które chętnie rozwieją każde Twoje wątpliwości, pomogą i doradzą.

Szybka wysyłka

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupiony przez Ciebie produkt znalazł się pod wskazanym adresem możliwie jak najszybciej. Wiemy, że czas to pieniądz, więc my go nie marnujemy. Jeżeli zależy Ci na ekspresowej wysyłce, poinformuj o tym sprzedawcę, a my dołożymy wszelkich starań, by towar dotarł do Ciebie w oczekiwanym terminie. Realizujemy przesyłki paletowe, kartonowe, w kraju i za granicę.


SERWIS +48 661 450 081

© 2024 Metroopack. All Rights Reserved.