Regulamin

AKCEPTACJA
Prosimy o uważne przeczytanie REGULAMINU przed dalszym korzystaniem z naszej strony metroopack.eu
Dostęp i korzystanie z niej oznacza, że w pełni akceptują państwo poniższe warunki. Nie zapoznanie się z nimi nie zwalnia z ich przestrzegania.
Zastrzegamy sobie prawo do modyfikowania, aktualizowania, dodawania lub usuwania klauzul zawartych w REGULAMINIE w dowolnym momencie i według własnego uznania. Zastrzegamy sobie również prawo do zmiany zawartości swojej strony internetowej w całości lub w części bez uprzedniego powiadomienia osób z niej korzystających.

 

WŁASNOŚĆ
Serwis internetowy znajdujący się pod adresem www.metroopack.eu jest własnością firmy Metroopack Sp. z o.o. i jest przez nią nadzorowany i utrzymywany. Siedziba naszej firmy mieści się w Nysie 48-304 przy ul. Mickiewicza 26.
Na naszej stronie internetowej udostępniamy informacje dotyczące oferowanych produktów i usług, a także możliwość kontaktu z nami. Nasza witryna i wszelkie wsparcie są udzielane użytkownikowi bezpłatnie na własny użytek, a nie dla zysku. Wszelkie wsparcie udzielane jest wyłącznie w celach informacyjnych.
Pozwalamy na przeglądanie i pobieranie materiałów zawartych na naszej stronie internetowej wyłącznie do użytku osobistego, a nie do celów komercyjnych lub dochodowych. Bez pisemnej naszej zgody materiały dostępne na stronie www.metroopack.eu nie mogą być zmieniane ani powielane. Całkowite lub częściowe powielanie, publiczne wyświetlanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystanie komercyjne jest niedozwolone.

LINKI
Nasza strona internetowa może zawierać linki do innych stron internetowych, które nie należą do nas i nie mamy nad nimi kontroli. Dlatego nie będziemy ponosić odpowiedzialności za materiały utworzone lub opublikowane na stronach internetowych osób trzecich.

 

ZAGROŻENIA

Musisz mieć świadomość, że korzystanie z usług świadczonych drogą elektroniczną wiąże się z zagrożeniami typowymi dla środowiska Internetu, takimi jak:
• spamy
• wirusy
• konie trojańskie
• ataki hakerskie.

Podejmujemy jednak wiele działań zmierzających do wyeliminowania wskazanych powyżej zagrożeń, w szczególności poprzez:
• kontrolę plików zapisanych na serwerze programem antywirusowym oraz wykrywającym szkodliwe oprogramowanie i działania osób trzecich;
• przeciwdziałanie rozpowszechnianiu spamu.

 

MATERIAŁY ZAKAZANE
Zabronione jest wysyłanie lub przekazywanie z, do lub za pośrednictwem naszej strony jakichkolwiek nielegalnych, grożących, zniesławiających, obscenicznych, skandalicznych, pornograficznych lub pozbawionych szacunku materiałów lub jakichkolwiek innych materiałów, które mogłyby prowadzić do jakiejkolwiek odpowiedzialności cywilnej lub karnej przewidzianych przez prawo.

 

RODO
Dokładamy wszelkich starań, aby zachować poufność i prywatność dostarczonych nam informacji. W niniejszym dokumencie sformułowane są bieżące zasady i polityka dotyczące ochrony i przetwarzania danych osobowych, które od was otrzymaliśmy bezpośrednio lub za pośrednictwem naszej strony, w takim wymiarze w jakim chroni je prawo obowiązujące na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, zgodnie z:
• Ustawą o Ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 roku,
• Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku [RODO]. Poprzez „dane osobowe” rozumiemy wszystkie osobiste informacje o użytkowniku, takie jak: imię, nazwisko, firma, stanowisko w firmie, adres e-mail, telefon, adres pocztowy.

DOSTAWA / ODBIÓR ZAMÓWIENIA
Dostawa zamówionych towarów realizowana jest pod wskazany przez ciebie adres za pośrednictwem firm kurierskich: UPS, GLS, RABEN, ROHLING SUUS, DPD.

KOSZT DOSTAWY
Za zamówione towary, których łączna wartość nie przekroczy 300 zł netto doliczymy koszty dostawy. Ich wysokość zostanie określona podczas składania zamówienia. Koszty transportu za zamówienia powyżej 300 zł netto są po naszej stronie. Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w jednym z naszych oddziałów:
• ul. Warszawska 20, 48-385 Otmuchów
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, sobota nieczynne, płatność wyłącznie gotówką
• ul. Mickiewicza 26, 48-304 Nysa
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00, sobota od 9.00 do 14.00, płatność gotówką lub kartą
Termin realizacji dostawy wynosi: od 24 do 72h.

 

USZKODZENIA TOWARU W DOSTAWIE
W przypadku konsumenckiego zakupu na odległość zawsze ponosimy ryzyko przypadkowego uszkodzenia lub utraty towaru w transporcie. Jeżeli towary zostaną dostarczone z oczywistymi uszkodzeniami powstałymi w czasie transportu, uprzejmie prosimy o możliwie jak najszybsze zgłoszenie takiej wady u dostawcy i kontakt z nami. Koniecznie proszę sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera, który ma obowiązek w razie uszkodzenia towaru spisać odpowiedni protokół. Dokument ten będzie potrzebny do złożenia reklamacji. Szybsze zgłoszenie zauważonych uszkodzeń powstałych podczas transportu stanowi dla nas pomoc przy dochodzeniu naszych własnych roszczeń wobec przewoźnika lub ubezpieczyciela transportu.
W przypadku, gdy odbierą państwo od nas towar za pośrednictwem swojego kuriera bądź innego transportu, ryzyko przypadkowego uszkodzenia lub utraty towaru przechodzi na państwa i tym samym nie istnieje podstawa do reklamacji.

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY
Kupując na odległość przysługuje ci prawo do odstąpienia od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym nabyłeś towar lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez ciebie weszła w posiadanie rzeczy.
Towar, który zamierzasz zwrócić odeślij do nas w ciągu 14 dni od jego otrzymania na jeden z podanych na tej stronie w zakładce KONTAKT adresów. Należność za zwrócony towar zostanie przelana na wskazane przez ciebie konto do 10 dni roboczych.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy musisz nas o tym poinformować pisemnie wysyłając wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

REKLAMACJE
Reklamacje kierować należy na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Reklamacja powinna zawierać:

◦ dane kontaktowe umożliwiające odpowiedź na reklamację
◦ dokładne opisanie reklamacji
Reklamowany towar odeślij na jeden z naszych adresów dostępnych na niniejszej stronie w zakładce Kontakt

Reklamacje zgłaszane przez osoby, które opierają się na nieznajomości niniejszego Regulaminu nie będą rozpatrywane. Pozostałe roszczenia rozpatrzymy w terminie do 14 dniu roboczych od momentu, gdy zostaniemy o nich poinformowani.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Sądem właściwym dla rozstrzygania sporów z klientami jest sąd właściwy miejscowo według obowiązujących przepisów Kodeksu postępowania cywilnego.
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy obowiązującego prawa, a w szczególności przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tekst jednolity Dz. U. z 2014, poz. 121 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (DZ. U. z 2014 r., poz. 827). W przypadku jakichkolwiek sprzeczności niniejszego Regulaminu z prawami naszych klientów i postanowieniami wynikającymi z powszechnie obowiązujących przepisów znajdują zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.

Metroopack TEAM


SERWIS +48 661 450 081

© 2024 Metroopack. All Rights Reserved.