METRO maszyny pakujące


 

Maszyny pakujące półautomatyczneAutomatycznePróżniowePozostałe maszyny pakujące

 • EVOX 25#maszyna próżniowa

  EVOX 25 maszyna próżniowa

  Najmniejsza automatyczna maszyna do pakowania próżniowego zaprojektowana przez firmę Orved, o innowacyjnym designie i wyjątkowo wysokiej wydajności. Evox 25 ma całkowicie stalową ramę i komorę próżniową z technologią „HIGH FLEX” dla zapewnienia idealnej próżni w bardzo wytrzymałej komorze.

  Evox 25 jest niezwykle łatwa w użyciu, posiada panel dotykowy z 2 programami oraz pozwala na maksymalne podciśnienie 99,99% w programie przechowywania. Dodatkowa próżnia w programie gotowania szczególnie nadaje się do intensyfikacji smaków, aromatów i kolorów produktów przeznaczonych do gotowania próżniowego.

 • EVOX 30#maszyna próżniowa

  EVOX 30 maszyna próżniowa

  Kompaktowe, ergonomiczne, wyposażone w sensoryczną próżnię urządzenie Evox 30 charakteryzuje się łatwością użycia w połączeniu z wyjątkową wszechstronnością pozwalając z zaskakującą prędkością tworzyć wewnętrzne i zewnętrzne próżnie. W wersji wyposażonej w pompę próżniową 12 m3 pełne czasy cyklu próżniowego są niezwykle szybkie. Materiały z których zostały wykonane komora próżniowa i pokrywa próżniowa są całkowicie innowacyjne.

 • IDEA 30#maszyna próżniowa

  IDEA 30 maszyna próżniowa

  Niezwykle kompaktowa maszyna pakująca, którą można w prosty sposób dostosować do potrzeb użytkownika. Dzięki wewnętrznym czujnikom można przeprowadzać automatyczną kalibrację bezpośrednio z panelu cyfrowego. Posiada łątwą w czyszczeniu i użyciu solidną komorę z zaokrąglonymi stalowymi krawędziami.

 • Bright 20#maszyna próżniowa

  Bright 20 maszyna próżniowa

  Maszyna do pakowania próżniowego na kółkach ze zdejmowaną listwą uszczelniającą, w pełni wykonana ze stali nierdzewnej i wyposażona w komorę próżniową „power-steel” zapewniającą idealną próżnię. Urządzenie wyposazone zostało w cyfrowy wodoszczelny panel sterowania z 48 programami.

  Idealne dla: sklepów mięsnych, masarni, delikatesów, restauracji, hoteli, firm cateringowych i mleczarni.

 • MYCRA#MASZYNA PRÓŻNIOWA

  MYCRA MASZYNA PRÓŻNIOWA

  Model ten to idealne urządzenie do profesjonalnego pakowania próżniowego w najlepszej cenie w swoim sektorze. Cechuje je najwyższa jakość i bardzo wysoka wydajność pracy. Klienci cenią MYCRA przede wszystkim za wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny. Urządzenie wyposażone jest w bardzo dokładne, a zarazem proste urządzenia elektroniczne. Może być wykorzystywane do próżniowego pakowania różnych rodzajów torebek. Obudowa wykonana w całości ze stali nierdzewnej.

 • UNIVERSAL#MASZYNA PRÓŻNIOWA

  UNIVERSAL MASZYNA PRÓŻNIOWA

  Pakowarka Universal jest idealnym urządzeniem do zamykania prózniowego produktów takich jak: wędliny, mięso, nabiał, produkty typ non-food itp. Cechuje ją rozsądna cena, bardzo wysoka wydajność pracy i jakość wykonania. Wyposażona jest w bardzo dokładne i proste urządzenia elektroniczne. Universal świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcemy szczelnie zamknąć różne rodzaje torebek w dość krótkim czasie i przy niewielkim nakładzie pracy.

 • BABY#MASZYNA PRÓŻNIOWA

  BABY MASZYNA PRÓŻNIOWA

  Gdy chodzi o pakowanie próżniowe to urządzenie MV BABY jest idealnym rozwiązaniem dla tego typu czynności. Jest to topowa maszyna pakująca próżniowo charakteryzująca się najlepszym połączeniem jakości, dizajnu oraz wysokiej wydajności pracy w swojej kategorii. Cechuje ją m.in. bardzo solidna budowa, a użytkownikom gwarantuje bardzo pomocne rozwiązania, ciekawy dizajn oraz wysoka wydajność. Posiada solidną obudowę z możliwością dostosowania do różnych rodzjów opkowań. 

 • TCM1#MASZYNA PRÓŻNIOWA

  TCM1 MASZYNA PRÓŻNIOWA

  Zgrzewarka próżniowa TCM1 z listwą zgrzewającą długości 320mm. Jest kompaktowa i może mieć do 10 programów zgrzewania. Wyposażona w pompę 8m3/h i opcję miękkiej próżni, jest idealnym rozwiązaniem dla restauracji, supermarketów, małych delikatesów i sklepów mięsnych.

 • TCM2#MASZYNA PRÓŻNIOWA

  TCM2 MASZYNA PRÓŻNIOWA

  Zgrzewarka próżniowa TCM2 z listwą zgrzewającą o długości 420mm, jest kompaktowa i może mieć do 10 programów zgrzewania. Wyposażona w pompę 16m3/h, posiada opcję delikatnej próżni oraz 5-językowy panel kontrolny z cyfrowym wyświetlaczem LED. Jest idealnym rozwiązaniem dla restauracji, supermarketów, małych sklepów delikatesowych i sklepów mięsnych.

 • TCM3#MASZYNA PRÓŻNIOWA

  TCM3 MASZYNA PRÓŻNIOWA

  Zgrzewarka próżniowa TCM3 posiada listwę zgrzewającą o wymiarach 520mm, jest kompaktowa i może posiadać do 10 programów zgrzewania. Wyposażona w pompę 21m3/h, posiada opcję delikatnej próżni i jest idealnym rozwiązaniem dla małej gastronomii, delikatesów, supermarketów czy sklepów mięsnych.


SERWIS +48 661 450 081

© 2024 Metroopack. All Rights Reserved.