METRO aktualności


 

T-REX ekologicznie

poniedziałek, 24 kwiecień 2023 08:54

Czy wiesz jak szybko i sprawnie zamykać nasze eko opakowania?
To proste, za pomocą zgrzewarki T-REX S190, która została skonstruowana specjalnie do zgrzewania ekologicznych opakowań z biodegradowalnych pulp oraz papierów powlekanych.

Opakowania biodegradowalne, z uwagi na surowce z jakich są wykonywane (papier i pulpy roślinne), charakteryzują się nieregularnymi powierzchniami zgrzewalnymi. Oznacza to, że potrzebują do zamykania dokładniejszych i mocniejszych urządzeń. Zgrzewarka T-REX S190 dzięki specjalnie wyprofilowanemu ramieniu zapewnia niezawodny zgrzew, gwarantujący dużą siłę nacisku na powierzchnię opakowań. System docisku T-REX to nowe rozwiązanie w tej klasie maszyn, pozwalające na dokładne i pewne zgrzewanie również opakowań ekologicznych.

Maszyna została wykonana z bardzo solidnych materiałów - grubej blachy ze stali nierdzewnej, płyty zgrzewającej pokrytej teflonem zabudowanej w specjalnym korpusie z tworzywa odpornego na płyny i zapewniającego izolację termiczną od nagrzewających się elementów urządzenia.

Panel dotykowy pozwala na precyzyjne sterowanie temperaturą oraz czasem zgrzewania, a umieszczona na korpusie dioda informuje o zakończeniu czasu zgrzewania.

Po użyciu odpowiedniej uniwersalnej matrycy można zgrzewać również miski na zupy, pojemniki na sałatki/surówki oraz opakowania na kanapki. Urządzenie można przystosować do zamykania praktycznie każdego opakowania zgrzewalnego. Posiada możliwość jednoczesnego zgrzewania trzech papierowych opakowań na kanapki z serii M-C-S lub dwóch misek na zupy.

Mechanicznie wspomaganie docisku T-REX gwarantuje stałe i niezawodne zgrzanie jednego większego lub kilku mniejszych opakowań jednocześnie. Maksymalny format matrycy, którą możemy stosować w tym urządzeniu to 1/4GN, a czas zgrzewu to zaledwie kilka sekund.

Po szczegółową ofertę zapraszamy do naszego sklepu online metroo.pl

 

 

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

 


SERWIS +48 661 450 081

© 2024 Metroopack. All Rights Reserved.