METRO aktualności


 

Razem dla sportu

piątek, 09 luty 2024 10:27

Nasza firma od lat kładzie ogromny nacisk na wspieranie lokalnego sportu. Uważamy, że sport jest nie tylko integralną częścią zdrowego stylu życia, ale także niezastąpionym narzędziem budowania społeczności i wspierania rozwoju lokalnych talentów. Jako firma, jesteśmy głęboko zakorzenieni w społeczności, w której działamy. Rozumiemy, jak istotną rolę odgrywa sport w życiu mieszkańców naszego regionu, dlatego też z dumą angażujemy się w różnorodne inicjatywy sportowe na różnych poziomach.

Nasze zaangażowanie obejmuje zarówno wsparcie finansowe, jak i promocyjne. Jesteśmy dumni z naszej roli w finansowaniu lokalnych inicjatyw sportowych, takich jak:

- letni turniej siatkówki plażowej nad Jeziorem Nyskim Beach Volley,

- coroczny Bieg Nyski

i klubów:

- PSG Stal Nysa

- Polonia Nysa

- LZS Domaszkowice.

Wspieranie lokalnego sportu nie tylko jest dla nas źródłem dumy, ale również postrzegamy to jako nasz moralny obowiązek wobec społeczności, w której żyjemy. Dążymy do tworzenia pozytywnych zmian poprzez nasze działania, inspirując innych do aktywnego uczestnictwa w życiu sportowym i rozwijania swojego potencjału.

Wierzymy, że poprzez wspieranie lokalnego sportu możemy budować silniejszą, bardziej zintegrowaną i pełną energii społeczność. Dlatego też z pełnym zaangażowaniem kontynuujemy naszą misję wspierania inicjatyw sportowych. Jeśli więc jesteś zainteresowany współpracą lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych inicjatywach, zachęcamy do kontaktu. Razem dla sportu!

 

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

 


SERWIS +48 661 450 081

© 2024 Metroopack. All Rights Reserved.